Martin 3'lü Koltuk Yataklı - İnegölSofa

Martin 3'lü Koltuk Yataklı

KT1410006289
21.000 TL 26.250 TL %20
23.104 TL 28.880 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yataklı1 x 21.000 TL
Toplam
23.104 TL
26.250 TL
21.000 TL
26.250 TL
3'lü Koltuk Yataklı
23.104 TL
21.000 TL
23.104 TL
21.000 TL
Toplam
21.000 TL23.104 TL

Ürün Özellikleri

Martin 3'lü Koltuk Yatak, şık tasarımı işlevselliği ile dikkat çeker. Kaliteli malzemelerden üretilen koltuk, konforlu oturma ve ek yatak imkanı sunar.  

Martin 3'lü Koltuk Yatak, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren özel bir tasarıma sahiptir. Hem oturma grubu olarak kullanabileceğiniz hem de ihtiyaç durumunda konuklarınız için ek yatak olarak kullanabileceğiniz pratik bir üründür.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen koltuk, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı ile öne çıkar. Rahat minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde konforlu bir oturma deneyimi sunar. Çift işlevli yapısı, yer tasarrufu sağlar ve misafirleriniz için anında bir yatak oluşturmanıza olanak tanır.

Martin 3'lü Koltuk, modern tarzıyla her türlü dekorasyon stilini tamamlar. Şık tasarımı ve dikkat çekici detaylarıyla oturma odanıza estetik bir görünüm kazandırır. Fonksiyonelliği ve şıklığı bir araya getiren bu koltuk, evinizde hem kullanışlılık hem de tarz yaratır.

Martin Koltuk Takımı (İnegöl MOBİLYASİ)

Takım İçeriği 1 adet üçlü koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği Dokuma ve poliüreten dokulu kumaştan üretilmiştir.

Kumaş Özelliği Keten ve nubuk dokulu kumaştır.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Kuru temizleme yapılabilir.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı2309275

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı