Mağazada Var

Marka Çekmeceli Komodin

YOT1410018126
4.026 TL 5.032 TL %20
4.428 TL 5.535 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 4.026 TL
Toplam
4.428 TL
5.032 TL
4.026 TL
5.032 TL
Komodin
4.428 TL
4.026 TL
4.428 TL
4.026 TL
Toplam
4.026 TL4.428 TL

Ürün Özellikleri

Marka Çekmeceli Komodin, İnegöl Sofa'nın özel tasarımıyla yatak odanızı tamamlayan zarif bir mobilya parçasıdır. Ahşap detaylar ve özel işçilik, komodini benzersiz kılar. Geniş çekmece ve rafları, günlük eşyalarınızı düzenlemenize yardımcı olurken şık görünümüyle de odanıza değer katıyor. Kaliteli malzeme kullanımı ve sağlam konstrüksiyon, uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Marka Çekmeceli Komodin, sadece işlevsel değil aynı zamanda estetik bir parça arayanlar için ideal bir seçenektir.

İnegölsofa Marka Komodin (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriğinde 1 adet Marka Komodin bulunmaktadır.

Komodin Suntalam malzemeden üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin644539

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı