Mağazada Var

Marka Aynalı Konsol

YOT1410007317
20.976 TL 26.220 TL %20
23.074 TL 28.842 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 20.976 TL
Toplam
23.074 TL
26.220 TL
20.976 TL
26.220 TL
Konsol ( Aynalı )
23.074 TL
20.976 TL
23.074 TL
20.976 TL
Toplam
20.976 TL23.074 TL

Ürün Özellikleri

     

Marka Aynalı Konsol, şık ve işlevsel bir parça olan bir konsoldur. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu konsol, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar.

Geniş bir depolama alanına sahip olan konsol, çekmeceleri ve raflarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Ayrıca üzerindeki ayna detayıyla da odanıza ferah bir atmosfer katmaktadır.

Modern ve şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Oturma odası, yatak odası veya giriş alanı gibi farklı mekanlarda kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve zevkinize uygun renk ve boyut seçenekleriyle mevcuttur.

Marka Konsol Aynalı, fonksiyonel yapısı ve estetik görünümüyle evinizde hem depolama alanı sağlar hem de dekoratif bir unsur olarak dikkat çeker.

İnegölsofa Marka Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 Adet Konsol ve Aynasından oluşmaktadır. 

Konsol Suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzemedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2084780

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı