Marka Ayna Kapaklı Dolap - İnegölSofa
Mağazada Var

Marka Ayna Kapaklı Dolap

YOT1410007327
27.883 TL 34.854 TL %21
30.672 TL 38.340 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 27.883 TL
Toplam
30.672 TL
34.854 TL
27.883 TL
34.854 TL
Dolap
30.672 TL
27.883 TL
30.672 TL
27.883 TL
Toplam
27.883 TL30.672 TL

Ürün Özellikleri

Marka Ayna Kapaklı Dolap, şık, fonksiyonel tasarımıyla gardırop ihtiyacınızı karşılar. Geniş, düzenli bölmeleriyle eşyalarınızı düzenle saklar. İnceleyin!

Marka Ayna Kapaklı Dolap, şık ve fonksiyonel tasarımıyla odanızda düzeni sağlayacak ideal bir depolama çözümüdür. Geniş iç hacmi ve farklı bölmeleriyle eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Gardolap, dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Estetik çizgileri ve detaylarıyla dekorasyonunuza şıklık katar.

Farklı renk ve boyut seçenekleriyle mekânınıza uygun bir tercih yapabilirsiniz. Ayarlanabilir rafları, çekmece ve askılık alanlarıyla ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir.

Kullanışlı kapıları ve ergonomik kulplarıyla kolaylıkla açılıp kapanır. Hem kullanım kolaylığı sağlar hem de odanızın düzenini korur.

Marka Dolap, pratikliği ve şıklığı bir araya getiren bir parçadır. Odanızı düzenli tutarken dekorasyonunuza tarz ve işlevsellik katmaya yardımcı olur.

İnegölsofa Marka Dolap (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Gardıroptan oluşmaktadır. 

Gardırop Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Kapak Fonksiyon 3 adet menteşe kapak ve 1 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap26067218

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı