Mango Duvar TV Ünitesi

TU1410014439
41.991 TL 48.981 TL %15
46.190 TL 53.879 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 41.991 TL
Toplam
46.190 TL
48.981 TL
41.991 TL
48.981 TL
TV Ünitesi
46.190 TL
41.991 TL
46.190 TL
41.991 TL
Toplam
41.991 TL46.190 TL

Ürün Özellikleri

Mango Duvar TV Ünitesi, lüks ve şık bir tasarıma sahip olan özel bir üründür. Yüksek kaliteli malzemeler ve dikkatli işçilikle üretilmiştir.

Bu duvar ünitesi, modern tarzıyla yaşam alanınızda göz alıcı bir etki yaratırken aynı zamanda fonksiyonellik sunar. Geniş depolama alanları, raflar ve göz alıcı detaylarla, televizyonunuzu ve diğer elektronik cihazlarınızı şık bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Mango Duvar TV Ünitesi, lüks ve estetik bir görünümü tercih edenler için mükemmel bir seçimdir. Odanıza sofistike bir atmosfer kazandırırken aynı zamanda düzenli bir yaşam alanı sağlar.

Takım içeriğinde 1 adet Mango TV Ünitesi bulunmaktadır.

Mango Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: Alt blok , Bibloluk ve Raf'tan oluşmaktadır.

Mango Tv Ünitesi: Üst yüzey malzemesi MDF, ayaklar gürgen ağacı malzemeden üretilmiştir.

TV Ünitesi Malzemesi: Üst yüzey malzemesi MDF, ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar: Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İNEGÖLSOFA tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2405056

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı