Mango Ceviz Orta Sehpa

TU1410014433
9.590 TL 10.625 TL %10
10.550 TL 11.688 TL %10
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 9.590 TL
Toplam
10.550 TL
10.625 TL
9.590 TL
10.625 TL
Orta Sehpa
10.550 TL
9.590 TL
10.550 TL
9.590 TL
Toplam
9.590 TL10.550 TL

Ürün Özellikleri

Mango Ceviz Orta Sehpa, şık ve işlevsel bir tamamlayıcı aksesuardır. Modern tasarımı ve kullanışlı tablasıyla yaşam alanınıza zarif bir dokunuş sağlar.  

Mango Ceviz Orta Sehpa, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren özel bir tamamlayıcı aksesuardır. Odanızın merkezinde yer alan bu sehpa, modern ve zarif tasarımıyla dikkat çeker.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Mango Orta Sehpa, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Geniş ve kullanışlı bir tablası vardır, böylece kitaplarınızı, dergilerinizi veya diğer dekoratif objelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Mango Orta Sehpa, evinizin dekorasyonuna şıklık ve pratiklik katarken aynı zamanda oturma odası veya salonunuzda hoş bir odak noktası oluşturur.

Takım içeriğinde 1 adet Mango Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı