Mallorca Beyaz Komodin

YOT1410017970
8.568 TL 10.710 TL %20
9.425 TL 11.781 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 8.568 TL
Toplam
9.425 TL
10.710 TL
8.568 TL
10.710 TL
Komodin
9.425 TL
8.568 TL
9.425 TL
8.568 TL
Toplam
8.568 TL9.425 TL

Ürün Özellikleri

Mallorca Beyaz Komodin, şık ve işlevsel tasarımıyla yatak odanıza zarif bir dokunuş sağlar. İhtiyaçlarınıza uygun depolama alanlarıyla düzenli bir ortam sunar.

Dayanıklı malzemelerden üretilen Mallorca Komodin, uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş çekmeceleri ve rahat erişim sağlayan kapaklarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Zarif detaylarla süslenmiş olan komodin, yatak odanızın dekorasyonuna uyum sağlar. Estetik ve şık tasarımıyla odanıza sofistike bir hava katar.

Mallorca Komodin, yatak odanızın yanında konumlandırıldığında kullanışlı bir yüzey sunar. Kitap, gözlük veya telefon gibi günlük kullanımınızı kolaylaştıracak eşyalarınızı koymak için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Mallorca Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Mallorca Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604844

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 20 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı