2023 Model

Malibu Orta Sehpa

TU1410017922
5.196 TL 5.600 TL %8
5.716 TL 6.160 TL %8
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 5.196 TL
Toplam
5.716 TL 5.196 TL
5.600 TL
Orta Sehpa
5.716 TL
5.196 TL
5.716 TL
5.196 TL
Toplam
5.196 TL5.716 TL

Ürün Özellikleri

Malibu Orta Sehpa, yaşam alanınıza zarafet ve işlevsellik katmak için tasarlanmıştır. Şık ve modern tasarımıyla dikkat çeken sehpa, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sunar.

Geniş tablası sayesinde kitaplarınızı, dergilerinizi veya dekoratif objelerinizi kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda alt bölmesiyle ek depolama alanı sağlar, böylece yaşam alanınızı düzenli tutabilirsiniz.

Malibu Orta Sehpa, evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak çeşitli renk ve desen seçenekleriyle sunulur. Şık ve minimalist tarzıyla her türlü dekorasyon stiline uyum sağlar.

Fonksiyonelliği ve estetiği bir araya getiren Malibu Orta Sehpa, yaşam alanınıza modern bir dokunuş katarken pratik kullanım imkanı sunar.

İnegölsofa Malibu Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Malibu Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Ağustos 2024 - 22 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı