2023 Model

Malibu Ahşap Komodin

YOT1410017915
3.990 TL 4.987 TL %20
4.389 TL 5.486 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 3.990 TL
Toplam
4.389 TL
4.987 TL
3.990 TL
4.987 TL
Komodin
4.389 TL
3.990 TL
4.389 TL
3.990 TL
Toplam
3.990 TL4.389 TL

Ürün Özellikleri

Malibu Komodin, şık ve işlevsel bir parçadır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan komodin, dayanıklılığı ve zarif tasarımıyla dikkat çeker.

Geniş depolama alanı sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Şık çekmece ve dolap kapaklarıyla estetik bir görünüm sunar.

Malibu Komodin, modern ve minimalist bir tarza sahip olan yatak odalarına mükemmel bir tamamlayıcıdır. Şık ve zarif detaylarıyla odanızın atmosferini güzelleştirir.

Fonksiyonellik ve estetik arayanlar için ideal bir seçim olan Malibu Komodin, yatak odanızı düzenlemek ve dekorasyonunu tamamlamak için mükemmel bir seçenektir.

İnegölsofa Malibu Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Malibu Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604547

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı