Web Sitesine Özel

Mabel Duvar Ünitesi

DVTU1410017570
57.006 TL 71.258 TL %21
62.706 TL 78.383 TL %21
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 57.006 TL
Toplam
62.706 TL
71.258 TL
57.006 TL
71.258 TL
TV Ünitesi
62.706 TL
57.006 TL
62.706 TL
57.006 TL
Toplam
57.006 TL62.706 TL

Ürün Özellikleri

Mabel Duvar Ünitesi, modern ve lüks bir tasarıma sahip olan salonunuzun odak noktası olacak muhteşem bir parçadır. Şık detaylar, yüksek kaliteli malzemeler ve işçilik ile bir araya getirilen bu ünite, yaşam alanınıza zarif bir atmosfer kazandırır.

Geniş depolama alanları, raf sistemleri ve TV ünitesi ile Mabel Duvar Ünitesi, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur ve salonunuzun düzenli ve ferah görünmesini sağlar. Şık cam bölmeler ve aydınlatma detayları, takma adı olan lüksü hak eden bir görünüm sunar.

Mabel Duvar TV Ünitesi, evinizin dekorasyonunu tamamlayacak modern çizgileriyle öne çıkar. Estetik ve fonksiyonellik bir arada sunan bu ünite, sizin ve misafirlerinizin keyifle vakit geçireceği bir yaşam alanı oluşturur.

Mabel Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası) İnegölsofa

Takım içeriğinde 1 adet Mabel TV Ünitesi bulunmaktadır.


Takım İçeriği 1 Adet Tv Ünitesi

Bakım Mobilyalarınızı nemli bez ile silerek temizleyiniz.

Ürün Hakkında Diğer ürünler fiyata dahil değildir.

Garanti Süresi 2 yıl garantilidir.

Teslimat Türkiye'nin her yerine ve dünyaya teslimat yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün içerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2455065

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı