Mabel Ahşap Orta Sehpa - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Mabel Ahşap Orta Sehpa

TU1410017571
15.590 TL 18.113 TL %14
17.149 TL 19.924 TL %14
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 15.590 TL
Toplam
17.149 TL
18.113 TL
15.590 TL
18.113 TL
Orta Sehpa
17.149 TL
15.590 TL
17.149 TL
15.590 TL
Toplam
15.590 TL17.149 TL

Ürün Özellikleri

Mabel Ahşap Orta Sehpa, şık tasarımı ve kullanışlı depolama alanıyla oturma odalarınıza fonksiyonellik katıyor. Şimdi incele ve evini tarzını tamamla.   

Mabel Ahşap Orta Sehpa, şık ve pratik tasarımıyla oturma odalarına zarif bir dokunuş katıyor. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu sehpa, dayanıklılığı ile öne çıkıyor.

Geniş bir tabla yüzeyine sahip olan Mabel Orta Sehpa, kitaplarınızı, dergilerinizi veya dekoratif objelerinizi sergilemek için ideal bir alan sunar. Aynı zamanda alt bölümünde yer alan depolama alanı sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Şık ve modern tasarımıyla her türlü oturma odası dekorasyonuna uyum sağlayan Mabel Orta Sehpa, evinize şıklık ve işlevsellik katar.

İnegölsofa Mabel Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Mabel Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı