Luna Sürgülü Gardolap

YOT1410006360
31.800 TL 39.750 TL %20
34.980 TL 43.725 TL %20
Takım İçeriği
Gardolap1 x 31.800 TL
Toplam
34.980 TL
39.750 TL
31.800 TL
39.750 TL
Gardolap
34.980 TL
31.800 TL
34.980 TL
31.800 TL
Toplam
31.800 TL34.980 TL

Ürün Özellikleri

Luna Sürgülü Gardolap, geniş depolama alanı ve şık tasarımıyla odanızı düzenlemenize yardımcı olur. İhtiyaçlarınıza göre ayarlanabilir rafları, askılık bölümü ve çekmeceleri sayesinde giysilerinizi, ayakkabılarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Luna Gardolap, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Estetik çizgileri ve zarif detaylarıyla modern bir görünüm sergiler. Yüksek kapasitesiyle geniş bir depolama alanı sunarken, kompakt tasarımıyla odanızın alanını verimli bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Luna Gardolap, fonksiyonellik, şıklık ve dayanıklılığı bir araya getiren ideal bir dolap seçeneğidir. Her detayı düşünülerek tasarlanmış olan bu gardolap, odanızın düzenini sağlarken tarzınızı da yansıtmanızı sağlar.

Luna Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet Gardıroptan oluşmaktadır.

Aydınlatma Özelliği: Aydınlatma özelliği yoktur. 

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir. 

Gardırop Kapak Fonksiyon: 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. 

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Gardolap25068218

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı