Luna Bazalı Karyola - İnegölSofa
Mağazada Var

Luna Bazalı Karyola

YOT1410006361
14.900 TL 18.625 TL %20
16.390 TL 20.488 TL %21
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 14.900 TL
Toplam
16.390 TL
18.625 TL
14.900 TL
18.625 TL
Karyola Bazalı
16.390 TL
14.900 TL
16.390 TL
14.900 TL
Toplam
14.900 TL16.390 TL

Ürün Özellikleri

Luna Bazalı Karyola, şık tasarımı ve konforlu yapısıyla yatak odanızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Karyola modelleri arasında öne çıkan bir seçenektir.

Luna Bazalı Karyola, şık tasarımı ve konforlu yapısıyla yatak odanızda rahat bir uyku deneyimi sunar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan karyola, sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar.

Luna Karyola Bazalı, ayarlanabilir başlık ve ayak uçlarıyla kişisel tercihinize göre konumlandırılabilir. Bazalı yapısı sayesinde yatak altında ekstra depolama alanı sağlar, böylece odanızı düzenli tutmanızı kolaylaştırır.

Şık detaylar ve estetik çizgileriyle Luna Karyola Bazalı, yatak odanıza zarif bir atmosfer katarken, rahat bir uyku için gerekli desteği sağlar. Yüksek kalite standartlarına sahip olan bu karyola, tarzınızı yansıtırken sağlıklı bir uyku ortamı sunar.

Luna Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet Bazalı Karyoladan oluşmaktadır.

Karyola Başlığı: Sunta üzerine sünger + nubuk döşenerek üretilmiştir. 

Karyola Çerçevesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir. 

Yatak Ölçüsü: 160 x 200 cm'dir. 

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir. 

Baza Malzemesi: Tamamı metal profil iskeletten imal edilmiştir.  

Baza Fonksiyonu: Bazalıdır.

Baza Tipi: Baza kapağı karyola çerçevesine monte edilmiştir. 

Baza Özelliği: Bazalarda dört adet mukavemetli amortisör ve dört adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) ve dengeleyici bulunmaktadır. 

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı175220100

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı