Luna Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
Mağazada Var

Luna Aynalı Şifonyer

YOT1410006362
6.300 TL 7.875 TL %20
6.930 TL 8.663 TL %21
Takım İçeriği
Şifonyer Ayna1 x 6.300 TL
Toplam
6.930 TL
7.875 TL
6.300 TL
7.875 TL
Şifonyer Ayna
6.930 TL
6.300 TL
6.930 TL
6.300 TL
Toplam
6.300 TL6.930 TL

Ürün Özellikleri

Luna Aynalı Şifonyer, şık ve fonksiyonel bir depolama çözümüdür. Geniş çekmeceleriyle düzenli bir yaşam alanı sağlar. Kaliteli ve modern tasarım. Keşfet!

Luna Aynalı Şifonyer, fonksiyonel ve şık bir depolama çözümü sunar. Geniş çekmeceleri ve rahat kullanımıyla yaşam alanınızı düzenli tutmanızı sağlar.

Şifonyer, yatak odası veya giyinme odası gibi mekanlarda şıklığı ve pratikliği bir araya getirir. Aynalı tasarımıyla hem kullanışlı bir yüzey sunar hem de odanıza ferahlık katmaya yardımcı olur.

Luna Şifonyer Ayna'nın dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemeleri uzun ömürlü kullanım sağlar. Modern ve zarif tasarımıyla iç mekanınıza şıklık ve stil katar. Farklı eşyalarınızı organize etmek ve düzenli bir şekilde saklamak için Luna Şifonyer Ayna'yı tercih edebilirsiniz.

Luna Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet Şifonyer + Aynasından oluşmaktadır. 

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir. 

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer Ayna1004486

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı