Mağazada Var

Luna Aynalı Şifonyer

YOT1410006362
7.600 TL 9.500 TL %20
8.360 TL 10.450 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer Ayna1 x 7.600 TL
Toplam
8.360 TL
9.500 TL
7.600 TL
9.500 TL
Şifonyer Ayna
8.360 TL
7.600 TL
8.360 TL
7.600 TL
Toplam
7.600 TL8.360 TL

Ürün Özellikleri

Luna Aynalı Şifonyer, fonksiyonel ve şık bir depolama çözümü sunar. Geniş çekmeceleri ve rahat kullanımıyla yaşam alanınızı düzenli tutmanızı sağlar.

Şifonyer, yatak odası veya giyinme odası gibi mekanlarda şıklığı ve pratikliği bir araya getirir. Aynalı tasarımıyla hem kullanışlı bir yüzey sunar hem de odanıza ferahlık katmaya yardımcı olur.

Luna Şifonyer Ayna'nın dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemeleri uzun ömürlü kullanım sağlar. Modern ve zarif tasarımıyla iç mekanınıza şıklık ve stil katar. Farklı eşyalarınızı organize etmek ve düzenli bir şekilde saklamak için Luna Şifonyer Ayna'yı tercih edebilirsiniz.

Luna Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet Şifonyer + Aynasından oluşmaktadır. 

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir. 

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer Ayna1004486

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı