Luna Aynalı Konsol - İnegölSofa
Mağazada Var

Luna Aynalı Konsol

YOT1410006357
12.060 TL 15.000 TL %20
13.266 TL 16.500 TL %20
Takım İçeriği
Konsol Ayna1 x 12.060 TL
Toplam
13.266 TL
15.000 TL
12.060 TL
15.000 TL
Konsol Ayna
13.266 TL
12.060 TL
13.266 TL
12.060 TL
Toplam
12.060 TL13.266 TL

Ürün Özellikleri

Luna Aynalı Konsol, şıklığı işlevselliği birleştirir. Konsol modelleri içinde öne çıkar ve dekoratif eşyalarınızı sergilediğiniz pratik bir mobilyadır.  

Luna Aynalı Konsol, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren zarif bir mobilya parçasıdır. Yatak odası, oturma odası veya giriş gibi farklı mekanlarda kullanabileceğiniz çok yönlü bir üründür.

Konsolun üstünde bulunan geniş yüzey, dekoratif eşyalarınızı sergilemek veya günlük kullanım için gereken eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmek için idealdir. Aynalı yüzey, odanıza daha fazla derinlik ve aydınlık katarken, kullanışlı bir ayna olarak da kullanılabilir.

Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Luna Konsol Ayna, uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık tasarımı, modern veya klasik tarzdaki dekorasyonlarla mükemmel bir uyum sağlar.

Luna Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır.

Kullanılan Malzemesi: Tamamı suntalam malzemeden üretilmiştir. 

Ayakları plastiktir.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol Ayna2004486

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı