Mağazada Var

Luna Açılır Yemek Masası

YOT1410006358
12.261 TL 15.250 TL %20
13.487 TL 16.775 TL %20
Takım İçeriği
Masa (Açılır)1 x 12.261 TL
Toplam
13.487 TL
15.250 TL
12.261 TL
15.250 TL
Masa (Açılır)
13.487 TL
12.261 TL
13.487 TL
12.261 TL
Toplam
12.261 TL13.487 TL

Ürün Özellikleri

     

Luna Açılır Yemek Masası, şık ve işlevsel bir yemek masasıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan masa, dayanıklılığı ile uzun süreli kullanım sağlar.

Masanın geniş yüzeyi, rahat bir yemek deneyimi için yeterli alan sunar. İhtiyaç duyulduğunda, ek bir uzatma mekanizmasıyla masa daha da genişletilebilir, böylece misafirlerinizi ağırlamak daha da kolaylaşır.

Luna Masa Açılır, zarif tasarımıyla herhangi bir yemek odası veya oturma odası dekorasyonuna mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Şık ve modern çizgileriyle dikkat çekerken, sağlam yapısıyla da güven verir.

Luna Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet masaden oluşmaktadır.

Kullanılan Malzemesi: Tamamı suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayakları masif ahşaptır.

Masa Fonksiyonu: Masa tablası ortadan açılabilir.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)168/2089078

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı