Mağazada Var

Luna 6'lı Sandalye Takımı

YOT1410006359
18.090 TL 22.500 TL %20
19.899 TL 24.750 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 18.090 TL
Toplam
19.899 TL
22.500 TL
18.090 TL
22.500 TL
Sandalye (6 Adet)
19.899 TL
18.090 TL
19.899 TL
18.090 TL
Toplam
18.090 TL19.899 TL

Ürün Özellikleri

 

Luna 6'lı Sandalye Takımı, konforlu ve şık bir yaşam odası deneyimi sunar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sandalyeler, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli oturma konforu sağlar. Yumuşak minderleri ve sırt desteği, rahat bir oturma pozisyonu sunar.


Luna Sandalye'nin modern ve zarif çizgileri, her türlü iç mekan dekorasyonuna mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Şık detayları ve kaliteli işçiliğiyle dikkat çeker.

Misafirlerinizi ağırlarken veya günlük kullanımda Luna Sandalye'nin rahatlığından ve estetiğinden keyif alacaksınız.

Luna Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.

Kullanılan Malzemesi: Tamamı suntalam malzemeden üretilmiştir.

Sandalye Malzemesi: Ahşap malzeme üzerine kumaş döşenerek üretilmiştir.

Sandalye Kumaş Özelliği: Yumuşak dokulu kumaş kullanılmıştır.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı