Lucca Ahşap Üçlü Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Lucca Ahşap Üçlü Koltuk

KT1410017281
22.256 TL 27.820 TL %20
24.480 TL 30.600 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 22.256 TL
Toplam
24.480 TL
27.820 TL
22.256 TL
27.820 TL
3'lü Koltuk
24.480 TL
22.256 TL
24.480 TL
22.256 TL
Toplam
22.256 TL24.480 TL

Ürün Özellikleri

Lucca Ahşap Üçlü Koltuk, şık tasarımı ve konforlu oturma deneyimiyle oturma odanızı tamamlar. Estetik ve rahat bir 3'lü koltuk modeli. Hemen keşfedin!   

Lucca Ahşap Üçlü Koltuk, oturma odanıza zarafet ve konfor katmak için tasarlanmış şık bir parçadır. Kaliteli ahşap malzemesi ve özenli işçiliğiyle dikkat çeken bu koltuk, uzun süreli kullanımda bile dayanıklılığını korur.

Geniş oturma alanı ve rahat minderleri sayesinde keyifli bir oturma deneyimi sunar. Ergonomik tasarımıyla vücudu destekler ve uzun süreli oturmalarda bile konfor sağlar. Şık kumaş seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlayabilir ve odanızın atmosferini tamamlar.

Lucca Ahşap Üçlü Koltuk, aile ve misafirlerinizle keyifli anlar geçirebileceğiniz bir seçenektir. Modern tasarımıyla dikkat çeken bu koltuğu, oturma odanızın odak noktası haline getirebilirsiniz.

İnegölsofa Lucca Ahşap Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriğinde 1 adet Lucca Ahşap 3'lü Koltuk bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2509575

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı