Lucca Ahşap Tv Sehpası - İnegölSofa
Mağazada Var

Lucca Ahşap Tv Sehpası

TU1410014135
29.590 TL 34.750 TL %15
32.553 TL 38.230 TL %15
Takım İçeriği
TV Sehpası1 x 29.590 TL
Toplam
32.553 TL
34.750 TL
29.590 TL
34.750 TL
TV Sehpası
32.553 TL
29.590 TL
32.553 TL
29.590 TL
Toplam
29.590 TL32.553 TL

Ürün Özellikleri

Lucca Ahşap TV Sehpası, modern duvar ünitesi modelleri arasında öne çıkar. Şık tasarımı işlevsel yapısıyla evinize düzen ve şıklık katın. Hemen Keşfedin!

Lucca Ahşap TV Sehpası, modern ve şık bir tasarıma sahip olan duvar ünitesi modelleri arasında öne çıkan bir üründür. Hem işlevsel hem de estetik açıdan dikkat çeken bu sehpada televizyonunuzu güvenle yerleştirebilir ve aynı zamanda dekoratif eşyalarınızı sergileyebilirsiniz.

Dayanıklı ahşap malzemeden üretilmiş olan Lucca Ahşap TV Sehpası, sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım sunar. Geniş depolama alanları, raflar ve çekmeceleri sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Modern tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlayan bu duvar ünitesi, yaşam alanınıza şıklık ve düzen getirir. Fonksiyonel yapısıyla TV izlerken ihtiyaç duyacağınız eşyalarınızı kolayca erişebilir ve düzenli bir ortamda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İnegölsofa Lucca Ahşap Duvar Tv Sehpası (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği: 1 adet Tv Sehpasından oluşmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı