Mağazada Var

Lucca Ahşap Sandalye

YOT1410014277
35.520 TL 44.400 TL %20
39.072 TL 48.840 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 35.520 TL
Toplam
39.072 TL
44.400 TL
35.520 TL
44.400 TL
Sandalye (6 Adet)
39.072 TL
35.520 TL
39.072 TL
35.520 TL
Toplam
35.520 TL39.072 TL

Ürün Özellikleri

  

Lucca Ahşap Sandalye, yaşam odanızı tamamlayacak şık ve işlevsel bir mobilya parçasıdır. Zarif tasarımı ve dayanıklı ahşap yapısıyla dikkat çeken bu sandalye, konforlu bir oturma deneyimi sunar.

Yumuşak minderleri ve ergonomik şekli sayesinde uzun süreli oturma sürelerinde bile rahatlığını korur. Sırt desteği ve sağlam ayaklarıyla, güvenli bir oturma deneyimi sağlar.

Lucca Ahşap Sandalye, yaşam odası dekorasyonunuzda şıklığı ve estetiği ön plana çıkaran bir seçenektir. Farklı renk seçenekleriyle mevcut dekorasyonunuza uyum sağlayabilir ve yaşam alanınıza karakter katabilir.

Kaliteli malzeme kullanımı ve özenli işçilikle üretilen Lucca Ahşap Sandalye, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı bir üründür. Hem ev hem de ofis gibi çeşitli mekanlarda kullanıma uygundur.

İnegölsofa Lucca Ahşap Yemek Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 Adet Masa, 1 Adet Konsol ve Aynası, 6 adet sandalyeden oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sandalye (6 Adet)535187

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı