Lucca Ahşap Berjer - İnegölSofa
Mobilya

Lucca Ahşap Berjer

KT1410019141
10.256 TL 12.820 TL %20
11.280 TL 14.100 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 10.256 TL
Toplam
11.280 TL
12.820 TL
10.256 TL
12.820 TL
1'li Koltuk
11.280 TL
10.256 TL
11.280 TL
10.256 TL
Toplam
10.256 TL11.280 TL

Ürün Özellikleri

Lucca Ahşap Berjer, şıklığı konforu bir araya getiren bir tasarıma sahiptir. Ev dekorasyonunuzda özel bir köşe oluşturmak için mükemmel bir seçenektir.  

Lucca Ahşap Berjer, zarif tasarımı ve rahat yapısıyla evinizde şıklık ve konforu bir araya getiriyor. Bu tekli berjer, oturma odası veya salonunuzda özel bir köşe yaratmanıza yardımcı olurken aynı zamanda dekorasyonunuzun odak noktası olacak.

Ahşap iskeleti sağlamlık ve dayanıklılık sağlarken, kaliteli döşemesiyle uzun süreli kullanım sunar. Yumuşak minderi ve ergonomik tasarımı sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunan Lucca Ahşap Berjer, dinlenme ve keyifli zaman geçirmek için mükemmel bir seçimdir.

Zarif kolları ve detaylı dikiş işçiliğiyle dikkat çeken bu berjer, hem modern hem de klasik tarzdaki dekorasyonlarla mükemmel uyum sağlar. Evinizin atmosferini dönüştürmek ve konforlu bir köşe oluşturmak için Lucca Ahşap Berjer'i tercih edebilirsiniz.

Takım içeriğinde 1 adet Lucca Ahşap 1'li Koltuk bulunmaktadır.

İnegölsofa Lucca Ahşap Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği: 1 adet dörtlü koltuk, 1 adet üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı