Web Sitesine Özel

Lotus Gold Koltuk Takımı

KT1410005064
49.990 TL 53.500 TL %7
55.017 TL 58.880 TL %7
Takım İçeriği
Lotus Gold Koltuk Takımı1 x 49.990 TL
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer (Sabit) 1 adet
Toplam
55.017 TL 49.990 TL
53.500 TL
Lotus Gold Koltuk Takımı
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer (Sabit) 1 adet
49.990 TL
49.990 TL
3'lü Koltuk
23.660 TL
21.500 TL
Berjer (Sabit)
11.560 TL
10.500 TL
Toplam
49.990 TL55.017 TL

Ürün Özellikleri

 

Lotus Gold koltuk takımı, modern bir tarzda tasarlanmış şık ve konforlu bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım için dayanıklıdır.

Bu koltuk takımı, geniş oturma alanları ve yastıklarla donatılmış ergonomik bir yapıya sahiptir. Rahatlık ve destek sağlayarak keyifli bir oturma deneyimi sunar.

Lotus Gold koltuk takımının zarif tasarımı, her türlü iç mekan dekorasyonuyla uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Şık ve modern detaylarla estetik bir atmosfer yaratır.

Konforun, şıklığın ve kalitenin birleştiği Lotus Gold koltuk takımı, evinizi mükemmel bir oturma alanına dönüştürmek için ideal bir seçimdir.

Lotus Gold Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA.

2 adet  üçlü koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Ürünümüz 1. Sınıf dolgu malzemesi kullanılmıştır.

Özel soft dolgusu sayesinde üstün konfor .

Farklı kumaş seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı