Lorenzo 4'lü Koltuk - İNEGÖLSOFA

Lorenzo 4'lü Koltuk

KT1410006606
20.563 TL
22.626 TL
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 20.563 TL
Toplam
22.626 TL 20.563 TL
4'lü Koltuk
22.626 TL
20.563 TL
22.626 TL
20.563 TL
Toplam
20.563 TL22.626 TL

Ürün Özellikleri

Lorenzo Koltuk Takımı (İNEGÖL MOBİLYASİ) İNEGÖLSOFA

Lorenzo 3+3+1 Oluşmaktadır.

Koltuk takımında bulunan çok sayıdaki renk alternatifleri ile salonunuzda dilediğiniz renk kombinasyonunu oluşturmanın keyfini yaşayacaksınız

Koltuk takımı ergonomik yapısı ve uygulanan soft sünger kalitesi ile oldukça rahat bir oturum sunuyor

Modele 1.kalite rahat silinebilir kumaşlar uygulanmaktadır

Dekoratif kırlentler takımın pozitif enerjisini bir kat daha arttırıyor

Modern hatlar ile Kumaşın buluşması

Takımda bulunan yüksek ayak yapısı şık görünümün yanısıra rahat temizlik imkanı sağlamaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk27010075

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Mayıs 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı