Lora U Köşe Takımı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Lora U Köşe Takımı

KT1410001117
61.993 TL 97.750 TL %37
68.196 TL 107.530 TL %37
Takım İçeriği
Köşe1 x 61.993 TL
Toplam
68.196 TL
97.750 TL
61.993 TL
97.750 TL
Köşe
68.196 TL
61.993 TL
68.196 TL
61.993 TL
Toplam
61.993 TL68.196 TL

Ürün Özellikleri

Lora U köşe koltuk takımı, lüks köşe koltuk takımı modelleri arasında öne çıkan bir seçenek. Şıklığı, konforu ve prestiji bir araya getiriyor. Keşfedin! 

Lora U köşe takımı, lüks köşe koltuk takımı modelleri arasında göz alıcı bir seçenektir. Şıklığı ve zarif tasarımıyla yaşam alanınıza prestij katarken, yüksek kaliteli malzemelerden üretilen yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar.

Geniş oturma alanı ve konforlu minderleriyle Lora U köşe takımı, keyifli anlar geçirmenizi sağlar. Ergonomik yapısı, ayarlanabilir başlıkları ve rahat minderleriyle vücudunuzun ihtiyaçlarına uyum sağlar ve tam destek sunar.

Estetik detayları ve zengin renk seçenekleriyle Lora U köşe takımı, yaşam alanınızı göz kamaştırıcı bir şekilde tamamlar. Lüks ve şıklığı bir araya getiren bu takım, evinize prestijli bir atmosfer kazandırır.

Lora U köşe takımı, lüks köşe koltuk takımı arayanlar için ideal bir seçenek olup, yaşam alanınıza konfor ve zarafet getirir.

İnegölsofa Lora U Köşe takımı (İNEGÖL MOBİLYASI)

Takım içeriği 1 adet U köşe koltuktan oluşmaktadır

Motorlu mekanizma ile yatak olma özelliğine sahiptir.

Boyun mekanizması vardır.

USB şarj özelliği mevcuttur.

Ayak paslanmaz metal malzemeden yapılmıştır.

Kumaş seçenekleri mevcuttur

Teslim süresi ortalama 25 gündür.

Teslimat ücretsizdir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe335*370*17010080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı