Lora Relax Köşe Takımı - İnegölSofa

Lora Relax Köşe Takımı

KT1410001116
43.590 TL 59.500 TL %27
47.956 TL 65.460 TL %27
Takım İçeriği
Köşe1 x 43.590 TL
Toplam
47.956 TL
59.500 TL
43.590 TL
59.500 TL
Köşe
47.956 TL
43.590 TL
47.956 TL
43.590 TL
Toplam
43.590 TL47.956 TL

Ürün Özellikleri

Lora Relax köşe takımı, modern köşe koltuk takımı modelleri içinde şıklığı ve konforuyla öne çıkar. Estetik ve geniş oturma alanıyla tarzınızı yansıtır.  

Lora Relax köşe takımı, modern köşe koltuk takımları arasında tarzı ve konforuyla ön plana çıkan bir seçenektir. Şık tasarımıyla yaşam alanınıza modern bir dokunuş getirirken, geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle de mükemmel bir konfor sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Lora Relax köşe takımı, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Ergonomik yapısı ve ayarlanabilir başlıkları sayesinde istediğiniz pozisyonda rahatlıkla dinlenebilirsiniz.

Takımın geniş ve ferah yapısı, aileniz ve misafirlerinizle keyifli anlar geçirmenizi sağlar. Şık detaylar ve dikkat çekici renk seçenekleriyle yaşam alanınıza estetik bir görünüm kazandırır.

Lora Relax köşe takımı, modern köşe koltuk takımları modelleri arasında öne çıkan özellikleriyle yaşam alanınızı tamamlar ve tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur.

Lora Mini Köşe (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım içeriği 1 adet L köşe koltuktan oluşmaktadır

Motorlu mekanizma ile yatak olma özelliğine sahiptir.

Boyun mekanizması vardır.

USB şarj özelliği mevcuttur.

Ayak paslanmaz metal malzemeden yapılmıştır.

Kumaş seçenekleri mevcuttur

Teslim süresi ortalama 25 gündür.

Teslimat ücretsizdir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe315*17010080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı