Lora Relax Köşe Takımı

KT1410001116
65.742 TL 87.656 TL %25
72.317 TL 96.422 TL %25
Takım İçeriği
Lora Relax Köşe Takımı1 x 65.742 TL
Köşe 1 adet
Toplam
72.317 TL
87.656 TL
65.742 TL
87.656 TL
Lora Relax Köşe Takımı
Köşe 1 adet
65.742 TL
65.742 TL
Köşe
77.138 TL
70.125 TL
Toplam
65.742 TL72.317 TL

Ürün Özellikleri

  

Lora Relax köşe takımı, modern köşe koltuk takımları arasında tarzı ve konforuyla ön plana çıkan bir seçenektir. Şık tasarımıyla yaşam alanınıza modern bir dokunuş getirirken, geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle de mükemmel bir konfor sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Lora Relax köşe takımı, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Ergonomik yapısı ve ayarlanabilir başlıkları sayesinde istediğiniz pozisyonda rahatlıkla dinlenebilirsiniz.

Takımın geniş ve ferah yapısı, aileniz ve misafirlerinizle keyifli anlar geçirmenizi sağlar. Şık detaylar ve dikkat çekici renk seçenekleriyle yaşam alanınıza estetik bir görünüm kazandırır.

Lora Relax köşe takımı, modern köşe koltuk takımları modelleri arasında öne çıkan özellikleriyle yaşam alanınızı tamamlar ve tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olur.

Lora Mini Köşe (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım içeriği 1 adet L köşe koltuktan oluşmaktadır

Motorlu mekanizma ile yatak olma özelliğine sahiptir.

Boyun mekanizması vardır.

USB şarj özelliği mevcuttur.

Ayak paslanmaz metal malzemeden yapılmıştır.

Kumaş seçenekleri mevcuttur

Teslim süresi ortalama 25 gündür.

Teslimat ücretsizdir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe315*17010080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 4 Ağustos 2024 - 14 Ağustos 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı