Lora L Köşe Koltuk Takımı

KT1410004972
81.813 TL 116.875 TL %30
89.994 TL 128.563 TL %31
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 81.813 TL
Toplam
89.994 TL
116.875 TL
81.813 TL
116.875 TL
Köşe Koltuk
89.994 TL
81.813 TL
89.994 TL
81.813 TL
Toplam
81.813 TL89.994 TL

Ürün Özellikleri


Lora L köşe takımı, modern köşe koltuk takımları arasında öne çıkan bir seçenektir. Şık ve minimalist tasarımıyla yaşam alanınıza şıklık katarken, geniş oturma alanıyla da rahat bir deneyim sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Lora L köşe takımı, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sağlar.

Takımın L şeklindeki yapısı, mekanınızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar. Fonksiyonel özellikleri sayesinde depolama alanı sağlar ve yaşam alanınızı düzenli tutmanıza yardımcı olur.

Çeşitli renk ve kumaş seçenekleriyle kişiselleştirilebilen Lora L köşe takımı, tarzınızı yansıtmanızı sağlar. Modern ve şık tasarımıyla evinize veya ofisinize sofistike bir atmosfer katar.

Lora L Köşe Takımı (İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği 1 Adet Köşe Takımından Oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi: Metal

Kumaş Özelliği İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği 36 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Oturum Yumuşaklığı Oturumu orta sertliktedir.

Fonksiyonellik Motorlu yatak özelliği vardır. USB şarj ünitesi mevcuttur. Boyun mekanizması bulunmaktadır.

Yatak Mekanizması Motorlu yatak açılımı vardır.

Yastık Adeti 3 adet kare yastık vardır.

Takım Bakımı Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk335/300

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı