Mobilya

Lizbon Kare Yan Sehpa

TU1410018156
13.515 TL 16.894 TL %21
14.866 TL 18.583 TL %21
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 13.515 TL
Toplam
14.866 TL
16.894 TL
13.515 TL
16.894 TL
Yan Sehpa
14.866 TL
13.515 TL
14.866 TL
13.515 TL
Toplam
13.515 TL14.866 TL

Ürün Özellikleri

Lizbon kare yan sehpa, yaşam alanlarınıza şıklık ve fonksiyonellik katmak için mükemmel bir tamamlayıcı aksesuardır. Modern tasarımı ve zarif detaylarıyla dikkat çeker.

Dayanıklı malzemelerden üretilen Lizbon yan sehpa, sağlam bir yapıya sahiptir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Üst yüzeyi, kitap, dergi, içecek gibi eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebileceğiniz geniş bir alan sunar.

Kompakt boyutlarıyla herhangi bir odaya kolayca uyum sağlayan Lizbon yan sehpa, kolay taşınabilir özelliği sayesinde istediğiniz yere konumlandırmanıza imkan tanır.

Minimalist ve şık tasarımıyla Lizbon yan sehpa, dekorasyonunuza sofistike bir hava katar. Oturma odası, salon veya yatak odası gibi farklı alanlarda kullanabilir, estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Takım içeriğinde 1 adet Lizbon Yan Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı