Liya Yemek Masası Sandalye Takımı

YOT1410006656
26.116 TL 32.645 TL %20
28.728 TL 35.910 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 26.116 TL
Toplam
28.728 TL
32.645 TL
26.116 TL
32.645 TL
Sandalye (6 Adet)
28.728 TL
26.116 TL
28.728 TL
26.116 TL
Toplam
26.116 TL28.728 TL

Ürün Özellikleri


Liya Yemek Masası Sandalye Takımı, yaşam odanızda konforlu bir oturma deneyimi sunan şık ve modern tasarımlardır. Set halinde 6 adet sandalyeden oluşan bu koleksiyon, hem estetik açıdan göz alıcı hem de ergonomik bir seçenektir.

Yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı Liya sandalyeler, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Rahat oturumu ve ergonomik yapısıyla uzun süreli oturmalarda bile konfor sunar.

Liya sandalyelerin modern çizgileri ve zarif detayları, yaşam alanınıza şıklık ve tarz katarken aynı zamanda pratiklik sağlar. Farklı renk seçenekleriyle de zevkinize uygun bir atmosfer oluşturmanızı sağlar.

Liya sandalyeler, hem ev hem de işyeri gibi mekanlarda kullanıma uygundur. Zarif tasarımlarıyla yaşam odalarınızı mükemmelleştirir ve misafirlerinizi etkileyici bir şekilde ağırlamanızı sağlar.

Liya Yemek Odası (İnegöl Mobilyasıı)

Takım İçeriği 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Tv Ünitesi opsiyoneldir.

Masa Malzemesi Mdf malzemeden üretilmiştir.

Masa Fonksiyonu Açılır

Konsol Malzemesi Ürün mdf ve yonga levha malzemeden üretilmiştir.

TV Ünitesi Malzemesi Ürün mdf ve yonga levha malzemeden üretilmiştir.

Sandalye Malzemesi Ahşap malzeme üzerine kumaş döşenerek üretilmiştir.

Sandalye Kumaş Özelliği Keten

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı