Liya Aynalı Konsol - İnegölSofa

Liya Aynalı Konsol

YOT1410006655
21.728 TL 27.160 TL %20
23.896 TL 29.870 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 21.728 TL
Toplam
23.896 TL
27.160 TL
21.728 TL
27.160 TL
Aynalı Konsol
23.896 TL
21.728 TL
23.896 TL
21.728 TL
Toplam
21.728 TL23.896 TL

Ürün Özellikleri

Konsol Modelleri Liya aynalı konsol, modern zarif tasarımıyla dikkat çeker. Geniş depolama alanı ve ayna detayıyla fonksiyonel ve dekoratif bir parçadır.

Liya aynalı konsol, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren özel bir parçadır. Estetik tasarımıyla dikkat çeken bu konsol, modern ve zarif bir atmosfer yaratmak için idealdir.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Liya aynalı konsol, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Geniş depolama alanıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Konsolun üzerinde yer alan şık ayna detayı, mekana ferahlık ve derinlik kazandırırken aynı zamanda dekoratif bir öğe olarak da görev yapar. İnce detayları ve zarif çizgileriyle odanızı mükemmel bir şekilde tamamlar.

Liya aynalı konsol, herhangi bir yaşam alanına şıklık ve stil katmak isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Liya Yemek Odası (İnegöl Mobilyasıı)

Takım İçeriği  1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2214880

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı