Liya Açılır Yemek Masası

YOT1410006657
21.830 TL 27.288 TL %21
24.013 TL 30.016 TL %20
Takım İçeriği
Masa (Açılır)1 x 21.830 TL
Toplam
24.013 TL
27.288 TL
21.830 TL
27.288 TL
Masa (Açılır)
24.013 TL
21.830 TL
24.013 TL
21.830 TL
Toplam
21.830 TL24.013 TL

Ürün Özellikleri

      

Liya Açılır Yemek Masası, açılan masa özelliğiyle pratik bir kullanım sunan modern bir yemek masasıdır. İşlevselliği ve şık tasarımıyla dikkat çeken bu masa, evinizde keyifli yemek deneyimleri yaşamanızı sağlar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Liya masa, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla ön plana çıkar. Kolay açılıp kapanabilen mekanizması sayesinde istediğiniz zaman masa boyutunu ayarlayabilirsiniz.

Modern çizgileri ve zarif detaylarıyla Liya masa, yaşam alanınıza şıklık ve zarafet katarken aynı zamanda fonksiyonellik sunar. Geniş bir oturma kapasitesiyle aileniz ve misafirleriniz için rahat bir ortam oluşturur.

Liya masa, kalite ve estetiği bir araya getiren bir seçenek olarak, modern yemek odalarının vazgeçilmez parçalarından biridir.

Liya Yemek Odası (İnegöl Mobilyasıı)

Takım İçeriği 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Tv Ünitesi opsiyoneldir.

Masa Malzemesi Mdf malzemeden üretilmiştir.

Masa Fonksiyonu Açılır

Konsol Malzemesi Ürün mdf ve yonga levha malzemeden üretilmiştir.

TV Ünitesi Malzemesi Ürün mdf ve yonga levha malzemeden üretilmiştir.

Sandalye Malzemesi Ahşap malzeme üzerine kumaş döşenerek üretilmiştir.

Sandalye Kumaş Özelliği Keten

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)1809080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı