Line Dörtlü Koltuk

KT1410018877
43.922 TL 54.903 TL %21
48.314 TL 60.393 TL %21
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 43.922 TL
Toplam
48.314 TL
54.903 TL
43.922 TL
54.903 TL
4'lü Koltuk
48.314 TL
43.922 TL
48.314 TL
43.922 TL
Toplam
43.922 TL48.314 TL

Ürün Özellikleri

İnegölsofa Line Dörtlü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Line 4'lü Koltuk bulunmaktadır.

Dörtlü koltuk modelleri - Line dörtlü koltuk, modern tasarımı ve rahat oturma deneyimiyle öne çıkıyor. Estetik ve konfor bir arada. Şimdi keşfedin!      

Line dörtlü koltuk, şık ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilmiştir, uzun ömürlü kullanım sunar.

Geniş oturma alanıyla rahatlık ve konfor sağlayan bu koltuk takımı, aynı zamanda estetik bir görünüm sunar. Yumuşak minderler ve ergonomik yapısıyla keyifli oturma deneyimi yaşayabilirsiniz.

Line dörtlü koltuk, çeşitli renk ve döşeme seçenekleriyle sunulur, böylece kendi tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Salonunuza modern bir dokunuş katarken, fonksiyonellikten ödün vermez.

Takımın kalitesi ve estetiği, evinizin atmosferine değer katar. Line dörtlü koltuk, evinizde rahatlık ve stilin birleştiği bir alan yaratmanıza yardımcı olur.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk2629374

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı