Web Sitesine Özel

Lancelot Koltuk Takımı

KT1410005659
54.037 TL 77.195 TL %30
59.439 TL 84.913 TL %31
Takım İçeriği
Lancelot Koltuk Takımı1 x 54.037 TL
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer 1 adet
Toplam
59.439 TL
77.195 TL
54.037 TL
77.195 TL
Lancelot Koltuk Takımı
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer 1 adet
54.037 TL
54.037 TL
3'lü Koltuk
28.578 TL
25.980 TL
Berjer
10.775 TL
9.796 TL
Toplam
54.037 TL59.439 TL

Ürün Özellikleri


Lancelot koltuk takımı 3+3+1, rahatlık ve şıklığı bir araya getiren mükemmel bir seçenektir. Yumuşak minderleri ve ergonomik tasarımıyla konforlu bir oturma deneyimi sunar. İdeal boyutları sayesinde herhangi bir yaşam alanına kolaylıkla uyum sağlar.

Bu koltuk takımının modern ve şık tasarımı, her türlü dekorasyon tarzıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı üretim süreci, dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Lancelot koltuk takımı, aileniz ve misafirleriniz için rahat bir oturma alanı sunarken, odanıza da şıklık katar. Hem görsel açıdan çekici hem de işlevsel olan bu takım, yaşam alanınızı tamamlayacak mükemmel bir seçimdir.

Lancelot Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İnegölsofa

Takım İçeriği 3+3+1 şeklinde oluşmaktadır.

İç açıcı ferah renklerin sıcak tonlarla kombinlendiği bir koleksiyon 

Karşınızda Lancelot! Sade tasarımları ile dekorasyonunuzda kalabalık bir görünüme sahip olmadan ideal şıklığı yakalayın.

Soft renklerin ve rahat yapının bir araya geldiği Grock koleksiyonu, dekorasyona özgün bir dokunuş yapmak isteyenler için tasarlandı.

Günün yorgunluğunu atabileceğiniz

Stresten arınabileceğiniz bir görünüm oluşturmaya hazır olun

Yüksek konfor modern Tasarım

Özel dokuya sahip kolay temizlenebilir kumaş

Renk Seçenekleri

Sağlam Kullanışlı yapı

Kumaş Bakım:Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2259585
Berjer838385

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı