Lancelot 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Lancelot 3'lü Koltuk

KT1410008989
20.918 TL 26.147 TL %20
23.010 TL 28.762 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 20.918 TL
Toplam
23.010 TL
26.147 TL
20.918 TL
26.147 TL
3'lü Koltuk
23.010 TL
20.918 TL
23.010 TL
20.918 TL
Toplam
20.918 TL23.010 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve konforlu Lancelot 3'lü koltuk, modern tasarımıyla oturma alanınıza şıklık katıyor. Dayanıklı ve rahat yapısıyla uzun süreli kullanıma uygundur.   

Lancelot 3'lü koltuk, konforlu ve şık tasarımıyla oturma alanınızı tamamlayan mükemmel bir seçenektir. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla rahat bir oturma deneyimi sunar.

Bu koltuğun zarif ve modern tasarımı, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanıma uygun olduğunu da belirtmek gerekir.

Lancelot 3'lü koltuk, geniş oturma alanıyla aile ve misafirleriniz için ideal bir seçimdir. Oturma odanızda rahatlık ve şıklığı bir arada isteyenler için mükemmel bir tercih olabilir.

Lancelot Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İnegölsofa

Takım İçeriği: 1 Adet 3'lü Koltuk

İç açıcı ferah renklerin sıcak tonlarla kombinlendiği bir koleksiyon 

Karşınızda Lancelot! Sade tasarımları ile dekorasyonunuzda kalabalık bir görünüme sahip olmadan ideal şıklığı yakalayın.

Soft renklerin ve rahat yapının bir araya geldiği Grock koleksiyonu, dekorasyona özgün bir dokunuş yapmak isteyenler için tasarlandı.

Günün yorgunluğunu atabileceğiniz

Stresten arınabileceğiniz bir görünüm oluşturmaya hazır olun

Yüksek konfor modern Tasarım

Özel dokuya sahip kolay temizlenebilir kumaş

Renk Seçenekleri

Sağlam Kullanışlı yapı

Kumaş Bakım:Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2259585

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı