Kumsal Tv Ünitesi - İnegölSofa
2023 Model Mağazada Var

Kumsal Tv Ünitesi

DVTU1410018020
13.590 TL 15.420 TL %12
14.947 TL 16.960 TL %12
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 13.590 TL
Toplam
14.947 TL
15.420 TL
13.590 TL
15.420 TL
TV Ünitesi
14.947 TL
13.590 TL
14.947 TL
13.590 TL
Toplam
13.590 TL14.947 TL

Ürün Özellikleri

Şık tasarımı ve fonksiyonel yapısıyla Kumsal TV Ünitesi, modern tarzınıza uygun TV ünitesi modelleri arasında öne çıkıyor. Salonunuza şıklık katın!      

Kumsal TV Ünitesi, modern ve şık tasarımıyla salonunuzun odak noktası olacak harika bir mobilya parçasıdır. Fonksiyonel yapısıyla televizyonunuzu düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlar ve aynı zamanda dekoratif eşyalarınızı sergileyebileceğiniz raflara sahiptir.

Bu TV ünitesi, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup dayanıklılık ve uzun ömürlü kullanım sunar. Şık ve zarif detaylarıyla göz alıcı bir görünüm sağlar ve herhangi bir iç mekana kolayca uyum sağlar.

Kumsal TV Ünitesi, geniş depolama alanları ve çekmeceleriyle düzenli bir ortam sağlar. Elektronik eşyalarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenlemek için idealdir.

Salonunuzun şıklığını tamamlayacak olan Kumsal TV Ünitesi, fonksiyonellik ve estetik arayanlar için mükemmel bir tercihtir.

İnegölsofa Kumsal Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Kumsal TV Ünitesi bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2054651

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı