2023 Model

Kumsal Tek Çekmeceli Komodin

YOT1410018052
4.128 TL 4.889 TL %16
4.541 TL 5.378 TL %16
Takım İçeriği
Kumsal Tek Çekmeceli Komodin1 x 4.128 TL
Komodin 1 adet
Toplam
4.541 TL
4.889 TL
4.128 TL
4.889 TL
Kumsal Tek Çekmeceli Komodin
Komodin 1 adet
4.128 TL
4.128 TL
Komodin
4.302 TL
3.911 TL
Toplam
4.128 TL4.541 TL

Ürün Özellikleri

Kumsal Komodin, yatak odanıza şıklık ve işlevsellik katmak için tasarlanmıştır. Modern ve zarif tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar.

Kumsal Tek Çekmeceli Komodin, yatağınızın yanında kullanabileceğiniz kullanışlı bir parçadır. Üst tablasıyla gece lambası, saat veya dekoratif eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Çekmecesi ve dolabı ise küçük eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için idealdir.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Kumsal Komodin, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Titiz işçilik ve detaylara verilen önem, uzun ömürlü kullanım sağlar.

Yatak odanızın tamamlayıcı aksesuarı olan Kumsal Komodin, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunar. Odanızı düzenlemek ve ihtiyaçlarınıza pratik bir çözüm bulmak için tercih edebilirsiniz.


İnegölsofa Kumsal Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Kumsal Komodin bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604645

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı