Kumsal Aynalı Şifonyer - İnegölSofa
2023 Model Mağazada Var

Kumsal Aynalı Şifonyer

YOT1410018053
8.939 TL 9.930 TL %10
9.830 TL 10.920 TL %10
Takım İçeriği
Kumsal Aynalı Şifonyer1 x 8.939 TL
Şifonyer ( Aynalı ) 1 adet
Toplam
9.830 TL
9.930 TL
8.939 TL
9.930 TL
Kumsal Aynalı Şifonyer
Şifonyer ( Aynalı ) 1 adet
8.939 TL
8.939 TL
Şifonyer ( Aynalı )
8.736 TL
7.944 TL
Toplam
8.939 TL9.830 TL

Ürün Özellikleri

Kumsal Aynalı Şifonyer, ferahlatıcı beyaz renkte ve geniş depolama ihtiyaçlarınızı karşılar. Şık tarzı uyum sağlar. Şimdi satın alın keyfini çıkarın!     

Kumsal Aynalı Şifonyer Beyaz, şıklığı ve kullanışlılığı bir araya getiren harika bir mobilya parçasıdır. Beyaz renkli tasarımıyla ferah bir atmosfer yaratır ve her tarza uyum sağlar.

Bu şifonyer, geniş iç hacmi ve çekmeceleriyle depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçenektir. Giysilerinizi düzenli bir şekilde saklamak için rahatça kullanabilirsiniz. Üst kısmındaki ayna ise günlük hazırlıklarınızı kolaylaştırır.

Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan Kumsal Aynalı Şifonyer Beyaz, uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık tasarımıyla yatak odanızın veya salonunuzun dekorasyonuna zarafet katar. Fonksiyonel ve estetik bir parça olan bu şifonyer, hem kullanışlı hem de şık bir seçimdir.

İnegölsofa Kumsal Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Kumsal Şifonyer ( Aynalı ) bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )13046160

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı