Koza Relax Köşe Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Koza Relax Köşe Koltuk

KT1410018889
41.999 TL 55.620 TL %25
46.197 TL 61.180 TL %25
Takım İçeriği
Köşe Koltuk Dinlenmeli1 x 41.999 TL
Toplam
46.197 TL
55.620 TL
41.999 TL
55.620 TL
Köşe Koltuk Dinlenmeli
46.197 TL
41.999 TL
46.197 TL
41.999 TL
Toplam
41.999 TL46.197 TL

Ürün Özellikleri

Köşe Koltuk Takımı arayışında mısınız? Koza Relax Köşe Koltuk, modern ve rahat yapısıyla dikkat çekiyor. Şimdi inceleyin hayalinizdeki takıma sahip olun!

Köşe Koltuk Takımı arayışında olanlar için Koza Relax Köşe Koltuk, şık ve rahat bir seçenektir. Modern tasarımıyla göz alıcı bir görünüm sunarken, geniş oturma alanıyla konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Bu köşe koltuk, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve sağlam bir yapıya sahiptir. Dayanıklı minderleri ve ergonomik yapısıyla uzun süreli kullanıma uygundur. Köşe konfigürasyonu, oturma odanızı en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlar.

Koza Relax Köşe Koltuk, farklı renk seçenekleriyle de kişisel tercihlerinize uyum sağlar. Şıklığı ve konforu bir araya getiren bu koltuk takımı, evinizin odak noktası olacak.

İNEGÖL SOFA

Takım içeriğinde 1 adet Koza Köşe Koltuk Dinlenmeli bulunmaktadır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk Dinlenmeli252*2949279

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı