Koza Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa
Mağazada Var

Koza Köşe Koltuk Takımı

KT1410009020
45.500 TL 62.620 TL %28
50.048 TL 68.880 TL %28
Takım İçeriği
Köşe1 x 45.500 TL
Toplam
50.048 TL
62.620 TL
45.500 TL
62.620 TL
Köşe
50.048 TL
45.500 TL
50.048 TL
45.500 TL
Toplam
45.500 TL50.048 TL

Ürün Özellikleri

Koza Köşe Koltuk Takımı, şık tasarımı ve konforlu yapısıyla öne çıkar. Köşe Koltuk Takımı modelleri arasında aradığınız rahatlık ve estetiği bulun.      

Koza Köşe Koltuk Takımı, konforu ve şıklığı bir araya getiren modern bir tasarıma sahiptir. Bu köşe koltuk takımı, geniş oturma alanıyla aileniz ve misafirleriniz için rahat bir ortam sunar.

Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla uzun süreli oturma deneyiminde maksimum konfor sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen köşe koltuk, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar.

Köşe Koltuk Takımı, fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çeker. Depolama alanları, yatak mekanizması veya rahatça uzanabileceğiniz bir köşe bölümü gibi seçenekleri bulunabilir.

Ev dekorasyonunuza uygun renk ve kumaş seçenekleriyle köşe koltuk takımını kişiselleştirebilirsiniz. İddialı tasarımıyla oturma odanıza şıklık katarken, işlevselliğiyle de ihtiyaçlarınızı karşılar.

Koza Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Köşe Modül + 2 adet 90'lık Modül + 2 adet kollu 90'lık Modül

Kumaş İçeriği: Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Keten dokulu kumaş kullanılmıştır.

İskelet Malzemesi: Kayın ve göknar ağacı malzemesinden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Orta Sertlikte

Oturum Minderi Malzemesi: 32 dansite sünger kullanılmıştır

Sırt Minderi Malzemesi: %50 boncuk silikon elyaf, %50 kırpıntı süngerden üretilmiştir.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Ayak Rengi: Siyah

Ayak Tipi: Yere Yakın

Kol Tipi: Geniş Kol

Sırt modeli Mindersiz

Ek Bilgiler: Minimal tarzın konforla kombinasyonu. Keten dokulu kumaş, derin oturum ve yumuşacık süngerler eşsiz bir rahatlık sağlar. İnce metal ayaklar, yerden yükseklik ve kollardaki detaylar gözü yormayan modern bir stil katar. Katlanabilen sırt ile ihtiyaç duyulduğunda yatak fonksiyonu da sağlar.

Kumaş Bakım: Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

T

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe295*2959279

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı