Koza Koltuk Takımı 3+3+1 - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Hızlı Teslimat

Koza Koltuk Takımı 3+3+1

KT1410004340
45.988 TL 63.890 TL %29
50.602 TL 70.300 TL %29
Takım İçeriği
Koza Koltuk Takımı 3+3+11 x 45.988 TL
3'lü Koltuk Yataklı 2 adet
Berjer 1 adet
Toplam
50.602 TL
63.890 TL
45.988 TL
63.890 TL
Koza Koltuk Takımı 3+3+1
3'lü Koltuk Yataklı 2 adet
Berjer 1 adet
45.988 TL
45.988 TL
3'lü Koltuk Yataklı
23.088 TL
20.984 TL
Berjer
10.064 TL
9.144 TL
Toplam
45.988 TL50.602 TL

Ürün Özellikleri

Koza Koltuk Takımı 3+3+1 seçeneğiyle Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları arasında öne çıkar. Kaliteli ve hesaplı bir tercih için Hemen inceleyin!       

Koza Koltuk Takımı 3+3+1, şıklığı ve hesaplı fiyatıyla dikkat çeken bir seçenektir. Bu koltuk takımı, bütçenizi zorlamadan kaliteli bir oturma deneyimi sunar.

Konforlu minderleri ve geniş oturma alanlarıyla rahat bir kullanım sağlar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan takım, uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Ucuz Koltuk Takımı 3+3+1+1, farklı renk ve desen seçenekleriyle kişisel zevklerinize uyum sağlar. Oturma odanızın dekorasyonunu tamamlayan şık tasarımıyla dikkat çeker.

Evde, ofiste veya otel gibi mekanlarda kullanabileceğiniz bu koltuk takımı, uygun fiyatıyla ekonomik bir tercih yapmanızı sağlar.

İNEGÖL SOFA

Koza Koltuk Takımı (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 2 adet 3'lü yataklı koltuk ve 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Kadife dokulu kumaş kullanılmıştır.

İskelet Malzemesi: Kayın ve göknar ağacı malzemesinden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 32 dansite soft sünger kullanılmıştır

Sırt Minderi Malzemesi: %50 boncuk silikon elyaf, %50 kırpıntı süngerden üretilmiştir.

Ayak Malzemesi: Metal veya Ahşap

Ayak Rengi: Siyah

Ayak Tipi: Yerden Yüksek

Kol Tipi: Geniş Kol

Sırt modeli: Mindersiz

Ek Bilgiler: Minimal tarzın konforla kombinasyonu. Keten dokulu kumaş, derin oturum ve yumuşacık süngerler eşsiz bir rahatlık sağlar. İnce metal ayaklar, yerden yükseklik ve kollardaki detaylar gözü yormayan modern bir stil katar. Katlanabilen sırt ile ihtiyaç duyulduğunda yatak fonksiyonu da sağlar.

Kumaş Bakım: Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı2259077
Berjer868888

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı