Koza Döner Berjer - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Koza Döner Berjer

KT1410007432
9.144 TL 11.430 TL %20
10.064 TL 12.580 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 9.144 TL
Toplam
10.064 TL
11.430 TL
9.144 TL
11.430 TL
Berjer
10.064 TL
9.144 TL
10.064 TL
9.144 TL
Toplam
9.144 TL10.064 TL

Ürün Özellikleri

Döner Berjer Modelleri arasında yer alan Koza Döner Berjer, modern ve dönebilen özelliğiyle konforlu bir oturma deneyimi sunar. Rahatlığını Keşfedin!    

Koza Döner Berjer, konforlu ve şık bir oturma deneyimi sunan modern bir tasarıma sahiptir. Rahat bir koltuk olarak kullanabileceğiniz bu berjer, aynı zamanda dönebilen özelliğiyle de ekstra konfor sağlar.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu berjer, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Konforlu minderleri ve ergonomik tasarımıyla uzun süreli oturma keyfi sunar. Dönebilen mekanizması sayesinde istediğiniz yöne kolayca dönerek rahatlık ve kullanışlılık sağlar.

Koza Döner Berjer, evinizin her köşesine uyum sağlayacak çeşitli renk ve kumaş seçenekleriyle sunulur. Şık tasarımıyla dekorasyonunuza modern bir dokunuş katar.

İnegölsofa Koza Berjer (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Kadife dokulu kumaş kullanılmıştır.

İskelet Malzemesi: Kayın ve göknar ağacı malzemesinden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 32 dansite soft sünger kullanılmıştır

Sırt Minderi Malzemesi: %50 boncuk silikon elyaf, %50 kırpıntı süngerden üretilmiştir.

Ayak Malzemesi: Metal veya Ahşap

Ayak Rengi: Siyah

Ayak Tipi: Yerden Yüksek

Kol Tipi: Geniş Kol

Sırt modeli: Mindersiz

Ek Bilgiler: Minimal tarzın konforla kombinasyonu. Keten dokulu kumaş, derin oturum ve yumuşacık süngerler eşsiz bir rahatlık sağlar. İnce metal ayaklar, yerden yükseklik ve kollardaki detaylar gözü yormayan modern bir stil katar. Katlanabilen sırt ile ihtiyaç duyulduğunda yatak fonksiyonu da sağlar.

Kumaş Bakım: Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer868888

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı