2023 Model

Koza 3'lü Yataklı Koltuk

KT1410007430
27.114 TL 33.893 TL %21
29.826 TL 37.282 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yataklı1 x 27.114 TL
Toplam
29.826 TL
33.893 TL
27.114 TL
33.893 TL
3'lü Koltuk Yataklı
29.826 TL
27.114 TL
29.826 TL
27.114 TL
Toplam
27.114 TL29.826 TL

Ürün Özellikleri

 

Koza 3'lü Yataklı Koltuk, şık ve çok yönlü bir oturma ve yatak çözümü sunar. Hem konforlu bir koltuk olarak kullanabileceğiniz hem de misafirleriniz için rahat bir yatak haline dönüştürebileceğiniz pratik bir tasarıma sahiptir.

Bu koltuk, kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve sağlam bir yapıya sahiptir. Yüksek yoğunluklu sünger dolgusu ve dayanıklı kumaşıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Yataklı özelliği sayesinde misafirleriniz için konforlu bir uyku alanı oluşturur.

Koza 3'lü Koltuk Yataklı, modern ve şık tasarımıyla oturma odalarınızı zenginleştirir. Farklı renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlar ve fonksiyonel bir kullanım sunar.

İnegölsofa Koza 3’lü Koltuk (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 adet 3'lü yataklı koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Kadife dokulu kumaş kullanılmıştır.

İskelet Malzemesi: Kayın ve göknar ağacı malzemesinden üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 32 dansite soft sünger kullanılmıştır

Sırt Minderi Malzemesi: %50 boncuk silikon elyaf, %50 kırpıntı süngerden üretilmiştir.

Ayak Malzemesi: Metal veya Ahşap

Ayak Rengi: Siyah

Ayak Tipi: Yerden Yüksek

Kol Tipi: Geniş Kol

Sırt modeli: Mindersiz

Ek Bilgiler: Minimal tarzın konforla kombinasyonu. Keten dokulu kumaş, derin oturum ve yumuşacık süngerler eşsiz bir rahatlık sağlar. İnce metal ayaklar, yerden yükseklik ve kollardaki detaylar gözü yormayan modern bir stil katar. Katlanabilen sırt ile ihtiyaç duyulduğunda yatak fonksiyonu da sağlar.

Kumaş Bakım: Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı2259077

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı