Kontes Tekli Berjer

KT1410007396
11.812 TL 14.765 TL %20
12.993 TL 16.241 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 11.812 TL
Toplam
12.993 TL
14.765 TL
11.812 TL
14.765 TL
Berjer
12.993 TL
11.812 TL
12.993 TL
11.812 TL
Toplam
11.812 TL12.993 TL

Ürün Özellikleri

      

Kontes Tekli Berjer, şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren özel bir parçadır. Modern tasarımı, ergonomik yapısı ve konforlu minderleriyle evinize estetik bir dokunuş katar.

Bu berjer, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Dayanıklı iskelet yapısı ve kaliteli döşeme malzemeleri, uzun süreli kullanım için sağlamlık ve dayanıklılık sunar.

Kontes Berjer, oturma odanızı, yatak odanızı veya herhangi bir diğer mekanı tamamlayacak bir aksesuardır. Rahat bir oturma deneyimi ve şık bir görünüm sunarak, yaşam alanınızı güzelleştirir.

Kontes Berjer (İnegöl Mobilya)

Takım içeriği; 1 adet berjerden oluşmaktadır..

İskelet malzemesi fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Oturumu 32 dns orta sertlikte süngere sahiptir.

Teslimat tüm şehir merkezlerine ücretsizdir. Bazı uzak ilçe ve köylerde nakliyeden kaynaklı fiyat farkı çıkabilmektedir.

Teslimat alanında uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer80 cm90 cm102 cm

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı