Kontes Duvar Ünitesi - İnegölSofa

Kontes Duvar Ünitesi

TU1410005207
25.989 TL 30.439 TL %15
28.587 TL 33.482 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 25.989 TL
Toplam
28.587 TL
30.439 TL
25.989 TL
30.439 TL
TV Ünitesi
28.587 TL
25.989 TL
28.587 TL
25.989 TL
Toplam
25.989 TL28.587 TL

Ürün Özellikleri

Duvar ünitesi modelleri içinde Kontes Duvar Ünitesi, modern tarzı ve işlevselliğiyle dikkat çeker. Evinizde güvenle depolama yapabilirsiniz. İnceleyin!  

Kontes Duvar TV Ünitesi, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza işlevsel bir dokunuş sağlar. TV'nizi güvenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz geniş bir alan sunarken, depolama ihtiyaçlarınızı da karşılayacak birçok raf ve çekmeceye sahiptir.

Bu duvar ünitesi, yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Estetik detaylar ve zarif dokunuşlarla tasarlanmış olup, yaşam alanınıza zarafet katar.

Kontes Duvar TV Ünitesi, evinizde düzeni sağlarken aynı zamanda dekoratif bir parça olarak da öne çıkar. Şık görünümü ve kullanışlı yapısıyla, TV izleme deneyiminizi mükemmelleştirir.

İnegölsofa Kontes TV Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriği; 1 adet TV ünitesinden oluşmaktadır.

Şömine opsiyoneldir.

Şömine dekoratif amaçla kullanılmıştır. Isıtma özelliği yoktur.

Teslimat ve kurulum işlemi alanında uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Teslimat tüm şehir merkezlerine ücretsizdir. 

Bazı uzak ilçe ve köylerde nakliyeden kaynaklı fiyat farkı çıkabilmektedir.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir.

Alt Blok ölçüleri:  209 - 44 - 55

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2094455

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı