Kiev 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Kiev 3'lü Koltuk

KT1410006378
21.300 TL 26.625 TL %20
23.430 TL 29.288 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 21.300 TL
Toplam
23.430 TL
26.625 TL
21.300 TL
26.625 TL
3'lü Koltuk
23.430 TL
21.300 TL
23.430 TL
21.300 TL
Toplam
21.300 TL23.430 TL

Ürün Özellikleri

Kiev 3'lü Koltuk, İnegöl Sofa'nın modern şıklığını yaşam alanınıza taşıyarak rahat ve zarif bir oturma deneyimi sunuyor. Hemen İnceleyin!          

Kiev 3'lü Koltuk, İnegöl Sofa'nın özel tasarımı ve konfor anlayışını bir araya getiren özel bir mobilya parçasıdır. Modern çizgileri ve özenle seçilmiş detayları ile dikkat çeken bu koltuk, hem estetik bir atmosfer yaratıyor hem de rahatlık sunuyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen Kiev, dayanıklılığı ve zarif tasarımıyla evinize değer katarken, geniş oturma alanları ile konforlu bir kullanım sağlıyor. Kiev 3'lü Koltuk, modern ve sade tasarımıyla yaşam alanınıza ferah bir hava katarken, aynı zamanda kaliteli malzemeleri ve özenle işlenmiş detayları ile uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. İnegöl Sofa'nın kalite ve tasarım zenginliği ile hazırlanan Kiev, evinizi şıklık ve konforla buluşturuyor.

İnegölsofa Kiev 3'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası) 

Takım İçeriği: 1 adet 3'lü koltuktan oluşmaktadır.

İskelet Özel. Fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir.

Kumaş Özel. Silinebilir ve leke tutmaz kumaş kullanılmıştır.

Sünger Özel. 32 dansite Soft sünger kullanılmıştır.

Yatak & Sandık Yatak özelliği bulunmaktadır.

Ayak Özel. Ayaklar Metaldir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk23284103

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı