Kenzo Şifonyer ( Aynalı ) - İNEGÖLSOFA

Kenzo Şifonyer ( Aynalı )

8.251 TL
9.072 TL
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 8.251 TL
Toplam
9.072 TL 8.251 TL
Şifonyer ( Aynalı )
9.072 TL
8.251 TL
9.072 TL
8.251 TL
Toplam
8.251 TL9.072 TL

Ürün Özellikleri

Kenzo Şifonyer ( Aynalı )

Şifonyer Malzemesi Ürün 1. sınıf E1 kaliteli suntalam panelden, ayaklar siah renkli metalden üretilmiştir. ön kısımlarda fume renkli aynalar kullanılmıştır. Çekmecelerde frenli raylarkullanılmıştır.Şifonyer Aynasında metal dekoratif ferforje kullanılmıştır..Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

Komodin Malzemesi Ürün 1. sınıf E1 kaliteli suntalam panelden, ayaklar siah renkli metalden üretilmiştir.1 Komodinde USB şarj aparatı kullanılmıştır. Çekmecelerde frenli raylarkullanılmıştır.Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

Karyola Malzemesi Ürün 1. sınıf E1 kaliteli suntalam panelden üretilmiştir.BaşucuXPS üzerine kumaş döşenerek yapılmıştır.Bazalı olarak üretilmektedir.Başucunda dokunmatik aplikler mevcuttur.Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 30-35 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )1385397

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Kasım 2022

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Ödeme seçenekleri hazırlanıyor.

Yukarı