İncir Döner Berjer - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

İncir Döner Berjer

KT1410007175
6.600 TL 8.250 TL %20
7.264 TL 9.080 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 6.600 TL
Toplam
7.264 TL
8.250 TL
6.600 TL
8.250 TL
Berjer
7.264 TL
6.600 TL
7.264 TL
6.600 TL
Toplam
6.600 TL7.264 TL

Ürün Özellikleri

İncir Döner Berjer, modern tasarımı ve konforlu yapısıyla öne çıkıyor. Dayanıklı üretilen bu berjer, tarzınıza şıklık katarken rahat bir deneyim sunuyor.

İncir Döner Berjer, modern ve şık tasarımıyla evinizdeki dinlenme alanına tarz katıyor. Yumuşak minderi ve ergonomik yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sunarken, dönebilen özelliği sayesinde istediğiniz yöne kolayca hareket edebilmenizi sağlar.

Bu berjer, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve sağlam bir yapıya sahiptir. Ahşap detayları ve zarif çizgileriyle dikkat çekerken, odanızın dekorasyonuyla da uyum sağlar.

İncir Döner Berjer, oturma odası, salon veya çalışma alanı gibi farklı mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir parça olan bu berjer, hem rahatlık hem de stil arayanlar için ideal bir seçenektir."İncir Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği Keten kumaş kullanılmıştır.

Berjer: Döner berjer

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir kumaştır. Kimyasal temizlik maddeleri ve alkol kullanılmamalıdır.

İskelet Malzemesi Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.

Oturum Yumuşaklığı Orta sert

Ayak Malzemesi Ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ayak Rengi ceviz ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır.

Ayak Tipi Yerden Yüksek

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer8585115

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı