İncir 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

İncir 3'lü Koltuk

KT1410013313
18.600 TL 23.250 TL %20
20.464 TL 25.580 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 18.600 TL
Toplam
20.464 TL
23.250 TL
18.600 TL
23.250 TL
3'lü Koltuk
20.464 TL
18.600 TL
20.464 TL
18.600 TL
Toplam
18.600 TL20.464 TL

Ürün Özellikleri

İncir 3'lü Koltuk, şık ve konforlu tasarımıyla dikkat çekiyor. Kaliteli malzemelerden üretilen bu koltuk, uzun ömürlü kullanım ve rahat bir deneyim sunar.

İncir 3'lü Koltuk, konforlu ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza ayrı bir estetik katıyor. Yumuşak minderleri ve geniş oturma alanıyla rahat bir deneyim sunarken, zarif çizgileriyle de göz alıcı bir görünüm sergiler.

Bu koltuk, kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklılığıyla uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Kolçaklarındaki ahşap detaylar ise tasarıma sofistike bir dokunuş katmaktadır.

İncir 3'lü Koltuk, evinizin salonunda veya oturma odasında mükemmel bir oturma alanı oluşturur. İdeal ölçüleri ve şık tasarımıyla modern bir atmosfer yaratırken, aynı zamanda rahat bir dinlenme ve keyif alma imkanı sunar."İncir 3'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet Üçlü Koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği Keten kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir kumaştır. Kimyasal temizlik maddeleri ve alkol kullanılmamalıdır.

Fonksiyon Özelliği Yataklıdır.

Koltuk Yatak Ölçüsü 180 x 85 cm'dir.

İskelet Malzemesi Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir. Ağaçların nemi 10 dereceye kadar düşürülmüştür.

Oturum Yumuşaklığı Orta sert

Ayak Malzemesi Ahşap malzemeden üretilmiştir.

Ayak Rengi ceviz ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır.

Ek Bilgiler Oturum derinliği 60 cm'dir.

Ayak Tipi Yerden Yüksek

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk24590110

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı