Web Sitesine Özel

İnci Yemek Odası Sandalyesi

YOT1410007630
28.620 TL 35.775 TL %20
31.482 TL 39.353 TL %21
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 28.620 TL
Toplam
31.482 TL
35.775 TL
28.620 TL
35.775 TL
Sandalye (6 Adet)
31.482 TL
28.620 TL
31.482 TL
28.620 TL
Toplam
28.620 TL31.482 TL

Ürün Özellikleri

      

İnci Yemek Odası Sandalyesi, konforu ve şıklığı bir araya getiren mükemmel bir seçimdir. Yaşam odanızı veya oturma odanızı tamamlayacak bir tarz sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan İnci Sandalye, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Rahat oturum sağlayan ergonomik tasarımı ile uzun süreli kullanımda bile konforu hissedersiniz.

Zarif dikiş detayları, modern ve estetik bir görünüm sunar. İnci Sandalye'nin şık tasarımı, dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olacak ve mekanınıza zarif bir dokunuş katacaktır.

Kolay temizlenebilen ve dayanıklı kumaş kaplaması ile pratik bir kullanım sunar. Set halinde sunulan 6 adet sandalye, aileniz ve misafirleriniz için geniş oturma alanı sağlar."

İnci Yemek Odası (İNEGÖL MOBİLYASİ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 6 Ad Sandalyeden oluşmaktadır.

Ürünümüz mdf ve suntalem üründen olusmaktadir.

Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır.

Nemli bir bezle temizleyiniz. Direk güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından koruyunuz.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 20 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı