Web Sitesine Özel

İnci Yemek Masası

YOT1410007626
9.252 TL 11.565 TL %20
10.178 TL 12.722 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 9.252 TL
Toplam
10.178 TL
11.565 TL
9.252 TL
11.565 TL
Masa
10.178 TL
9.252 TL
10.178 TL
9.252 TL
Toplam
9.252 TL10.178 TL

Ürün Özellikleri


İnci Yemek Masası, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren özel bir tasarıma sahip. Yemek odanızın veya salonunuzun odak noktası olacak bir parça.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan İnci Masa, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkıyor. Zarif detayları ve dikkat çekici tasarımıyla göz alıcı bir etki yaratıyor.

Geniş bir yüzeye sahip olan masa, aileniz veya misafirlerinizle keyifli yemekler yemenizi sağlar. Rahat bir oturma düzeni için yeterli alan sunar.

İnci Masa, şık ve modern tarzıyla dekorasyonunuza uyum sağlar. Her türlü dekoratif tema ve mobilya ile mükemmel bir kombin oluşturabilirsiniz."

İnci Yemek Odası (İNEGÖL MOBİLYASİ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet yemek masası

Ürünümüz mdf ve suntalem üründen olusmaktadir.

Nemli bir bezle temizleyiniz. Direk güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından koruyunuz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa18010078

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı