Web Sitesine Özel

İnci Yatak Odası Dolabı

YOT1410007643
33.570 TL 41.963 TL %21
36.927 TL 46.159 TL %21
Takım İçeriği
Dolap1 x 33.570 TL
Toplam
36.927 TL
41.963 TL
33.570 TL
41.963 TL
Dolap
36.927 TL
33.570 TL
36.927 TL
33.570 TL
Toplam
33.570 TL36.927 TL

Ürün Özellikleri

İnci Yatak Odası Dolabı, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren mükemmel bir seçenektir. Kapaklı tasarımıyla eşyalarınızı düzenli ve saklı tutmanızı sağlar.

Geniş iç hacmi ve raf düzenlemeleri sayesinde giysilerinizi ve aksesuarlarınızı kolayca organize edebilirsiniz. Ayakkabılarınızı ve çantalarınızı da düzenli bir şekilde saklamak için özel bölmeler bulunmaktadır.

İnci Dolap, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sunar. Estetik tasarımı, her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar.

Şık ve pratik bir çözüm arayanlar için İnci Yatak Odası Dolabı mükemmel bir seçimdir. Yatak odanızı düzenlemek ve eşyalarınızı saklamak için ideal bir dolap."İnci Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet kapaklı dolap

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı